O mnie

Witaj!

Jestem Adam, ojciec i mąż moich wspaniałych dziewczyn.
Moją pasją jest dokumentowanie życia za pomocą aparatu i opowiadanie historii poprzez fotografie. Uwielbiam podróże dzikie, nieprzewidywalne. Dobrze czuję się w stylu eklektycznym i jestem fanem muzyki elektronicznej. Cieszę się prostymi przyjemnościami życia i wyjątkowymi ludźmi wokół mnie.

Po ukończeniu Trójmiejskiej Szkoły Fotografii postanowiłem, że fotografowanie stanie się moją pracą, a nie tylko pasją. Jestem szczęściarzem bo mogę robić to, co kocham i mimo upływu czasu, wciąż sprawia mi to ogromną frajdę.
Żyję szybko, intensywnie i pewnie dlatego najlepiej czuję się w reportażu. Największą satysfakcję dają mi ujęcia, których nie sposób opisać słowami. Lubię prostotę i naturalność ale też nieoczywiste kadry. Staram się, żeby moje zdjęcia pokazywały emocje, a po latach przywoływały najlepsze wspomnienia.
Przyciągam do siebie pozytywnych ludzi co pozwala mi dokumentować to, co widzę w sposób autentyczny, wrażliwy i artystyczny. Zapraszam Cię do obejrzenia moich prac. Jestem otwarty na każdy pomysł, a wybór miejsca do fotografowania ogranicza tylko nasza wyobrażnia.

Dzięki, że wpadłeś